Tartu Poistekoor alistas jalgpallis TAM 5-2

29.09.2014

27. septembril, kaunil päikesepaistelisel sügispäeval kohtusid Tammelinna päevade raames Tartu Akadeemiline Meeskoor ning Tartu Poistekoor


Hoolimata suurematest kogemustest ning massieelisest olid Tartu Poistekoori noormehed vanematest kolleegidest peajagu üle.


Umbes poolesajapealise pealtvaatajaskonna ees peetud kohtumine algas TAM-ile õnnetult. Jaanus Jaegeri pealelöök maandus ristlatis ning peagi pärast seda avas poistekoor skoori. 1-0 lõi Rene Prans.


Esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödud. Poolajal tegi TAM küll kaks vahetust, millega läks mäng küll kiiremaks, kuid selle võrra olid vead lihtsamad tekkima. Pärast Jakob Sova kollast kaarti löödi kolm vastuseta väravat (Uku Villem Kalmus ’59 ja ’60 ning Prans ’62). Seejärel õnnestus ka TAMil esimene värav lüüa, autoriks ’64 minutil Arvi Veske.


Poistekoor polnud veel lõpetanud. ’66 minutil lõi 5-1 jällegi Prans. Lõppsõna jäi siiski meestele. Arvi Veske ’68 minuti iluvärav tegi lõppskooriks 5-2.


See tähendas et kolmes kohtumises pole TAM veel võidurõõmu maitsta saanud kuid juba lubati, et järgmisel aastal kohtutakse jälle.


Täname toetuse eest Tammelinna Päevad ja Tiina Konsen, SA Tartu Sport, JK Tammeka


ühispilt