Uued juhid, uued liikmed ja vana hooaja lõpp

11.06.2015

Koorihooaja lõpusirge on lähenemas. Viimane nädal on olnud TAMile pingeline – möödunud neljapäeval (04.06) käisime koos aruande valimiskoosolekul, kus valisime uue esimehe ja koorivanema ning muud funktsionäärid mh. peadirigendi, kelleks sai üllatuslikult… 41. aastat koori juhatav Alo Ritsing. Värskeks koori esimeheks (tuntud ka kui president) valiti kolmandat aastat TAMis laulev Reidar Andreson ning koorivanemaks hr Asjalikkus Ise – Koit-Romet Rahupõld (seda hoolimata võõrast värvi särgist). Koori värsketeks liikmeteks said: Erik Leedjärv, Siim Tanel Tõnisson, Nils Joonas Kristjan Saar, Mihkel Aavik, Indrek Soo ning meie oma puhastverd ungarlane Laszlo Kövecses! Teenelisteks liikmeteks (15 pikka semestrit TAMi ridades) said Madis Jürimäe ning Jako Arula.
 
Laupäeval käisime Viljandi rahvusvahelistel hansapäevadel, kus koorimehe jaoks ebatavaliselt vara, kell 10.00, laulsime Jaani kirikus oma kirikukontsertidelt tuttavaid laule. Hoolimata kellaajast oli kuulajaid rohkelt ja meid tänati kõva aplausiga. Pärast seda jätkus päev proovidega Viljandi laulupeo tarbeks ning õhtu lõppes vinge laulu-ja tantsupeoga – kes käis, see nägi ise!
 
Nüüd ootab meid veel Tartus toimuv poiste (- ja meeskooride) laulufestival ESTONIA 2015 ning siis võime minna teenitud suvepuhkusele. Uuele juhatusele antakse kõik tööülesanded üle hiljemalt 1. augustiks ning uue hooaja eel saab TAMi esindus hääled puhtaks köhida Rakveres toimuval punklaulupeol ‘Aju puudutus’.
 
Näeb, siis laulab!
 

(Foto: Peeter Säälik)
 

(Foto: Kris Süld)